Встановлення ГБО 4 покоління у Львові

ГБО 4-го покоління призначений для інжекторних систем: є блок управління газовим уприскуванням, який є не самостійним комп’ютером, а підпорядковується сигналам комп’ютера автомобільного для бензинових форсунок, перераховуючи їх в газові сигнали. Відповідно – ГБО 4 покоління може бути встановлено тільки на інжекторні автомобілі. Система дуже грамотна, оснащена купою датчиків, водієві нічого не треба натискати або перемикати: система сама все зробить.

Устаткування четвертого покоління від інших відрізнити найпростіше. При його класифікації фахівці дотримуються єдиної думки. У системах ГБО четвертого покоління газ надходить з редуктора до газових форсунок, принцип роботи яких аналогічний бензиновим форсунок. Форсунки дозволяють перемістити газ в район впускних клапанів в двигуні автомобіля.

За роботу газових форсунок в автомобілі відповідає блок управління. Даний блок, використовуючи власне програмне забезпечення, на основі сигналів бензинових форсунок переводить параметри дозування на застосування газового палива.

Налагодження та визначення несправної роботи газового обладнання четвертого покоління можливо тільки при використанні комп’ютера і спеціального програмного забезпечення. Таким чином, не представляється можливим відрегулювати систему одного виробника програмою, розробленою для системи іншого виробника.

Схема ГБО четвертого покоління

  1. Заправочний пристрій: пристрій, через яке заправляють балон.
  2. Пропановий балон: призначений для зберігання газу.
  3. Мультиклапан: служить для заправки палива і запобігає його зворотний вихід, включає в себе індикатор рівня і пристрої безпеки.
  4. Редуктор-випарник: перетворює газ з рідкого стану в газоподібний, знижує тиск.
  5. Фільтр: очищає газ від домішок, вимірює температуру і тиск газу, а також тиск в колекторі.
  6. Інжекторна рейка: призначена для упорскування газу в кожний циліндр.
  7. Перемикач видів палива: дозволяє перемикатися з газу на бензин і назад, показує рівень газу в балоні.
  8. Газовий блок управління: отримує сигнали від різних датчиків, визначає потрібну кількість газу для вприскування.

Скільки має коштувати ГБО 4-го покоління?

Виробники ГБО четвертого покоління поділяються на різні цінові сегменти – за ціною розумно вибрати середину: потрібно пам’ятати, що газове обладнання встановлюють для економії. Деякі виробники позиціонують себе, як преміум сегмент (наприклад BRC), однак по гарантії, експлуатації та часу служби обладнання мало чим відрізняється від більш дешевого LOVATO (яке точно так само проводиться в Італії).

У той же час при виборі обладнання четвертого покоління потрібно враховувати, що сучасна автомобільна електроніка управління інжектором потребує точних налаштуваннях, тому використання занадто дешевих варіантів не рекомендується. Економити по повній можна на карбюратоних автомобілях (2е покоління ГБО).

Ціни на газобалонне обладнання 4го покоління з установкою починаються від 12000 гривень.

5/5 - (8 голосов)