Встановлення метану на авто у Львові

Установка метану на авто має на увазі не повний переклад автомобіля на метан, а як додатковий більш дешеве джерело палива. Машина може повністю працювати на метані, а коли він закінчується, перемикатися на бензин. Власнику автомобіля можна самому вибирати, який вид палива використовувати, через встановлений в машині перемикач «газ-бензин».

При установці метану на авто ви не тільки отримуєте грошову економію, тому що метан приблизно в 2,5 рази коштує дешевше, але також зберігаєте навколишнє середовище. При метані виділяється у вигляді вихлопних газів приблизно в 5 разів менше забруднюючих речовин, ніж при вихлопних газах бензину. Ще одна перевага, яке потрібно відзначити при установці метану на автомобіль, полягає в зменшенні витрат на техобслуговування газобалонного обладнання на метані, тому що метановий газ дуже чистий, і особливо не піддає забрудненню свічки, редуктор, інжектор, фільтри і т.д.

Установка ГБО метан

Установка гбо метан є вигідним вкладенням для транспорту з великим пробігом, не менше 30 000 – 60 000 км / год. Витрати на метан обладнання на авто окупиться за таких умов експлуатації автомобіля протягом року.

Установка метану на газель або фуру може привести до триразової економії коштів на паливо. При установці метану на легкове авто при великих пробігах можна домогтися такої ж економії коштів.

Установка устаткування метан відрізняється по установки обладнання на пропан-бутан. Газобалонне обладнання метан важче, ніж обладнання для пропану, тому що важко привести метан в зріджений стан і утримувати його в такому стані. Стінки балонів під метан повинні бути міцніше і витримувати більший тиск, ніж балони під пропан-бутан.

Перед установкою ГБО метан потрібно визначитися з типом балонів для автомобіля. Залежно від автомобіля – легковий або комерційний транспорт – балони потрібно встановлювати відповідні рекомендаціям для даних видів транспорту.

Виробники балонів для авто прагнуть зробити такі балони, щоб вони були міцними, і в той же час не важкими. Оскільки при установці метан обладнання на автомобіль доводиться витрачати метан на транспортування автомобіля і, власне, газового обладнання. Тому, чим менше по вазі буде газобалонне обладнання, тим менше буде потрібно метану для транспортування вашого транспортного засобу.

Газ метан на авто

Сьогодні виробники пропонують 3 види балонів газ метан на авто:

  • сталеві балони;
  • металопластикові балони;
  • композитні балони.

Найдорожчі балони – композитні, але зате вони і найлегші. При установці метану на газель або вантажний транспорт композитні балони вимагають додаткового захисту, тому що вони розташовані зовні.

Перед установкою на газель газ метан і на будь-який автомобіль потрібно підготувати документи для реєстрації ГБО.

5/5 - (7 голосов)