Встановлення  ГБО пропан у Львові

Пропан – екологічно чистий зріджений вуглецевий газ. Відрізняється невеликим робочим тиском всього 12-15 атмосфер. Використовується на 70% автомобілів з встановленим ГБО.

Переваги установки ГБО на пропан на авто

Першим перевагою пропану є невисока вартість обладнання та установки. Ціна за обладнання + балон + монтаж починається від 27000 рублів. Цієї суми достатньо для повноцінного переобладнання 4х циліндрових автомобілів таких як шевроле Круз, Хендай Соляріс, кия ріо, форд фокус і інших міських седанів.

Другий безсумнівний плюс – економія в 50%. Якщо на бензині 1км шляху обходиться вам в 5 рублів, то на газі Пропан-Бутан буде обходитися 1 гривню – це з урахуванням обслуговування раз в 10 тис км.

Величезна кількість заправних станцій, дістатися до них не складніше ніж до бензинових. Думаю ви звертали увагу на заправки з написами “Газ”, “Пропан”, “Пропан-Бутан” – після установки ви станете постійним клієнтом на таких станціях і забудете про високі ціни на бензин!

Циліндричний балон для пропану менше балона який встановлюється на для роботи на метані. Навіть циліндричний балон займе у вашому багажнику зовсім не багато місця.

Зараз дуже поширені тороїдальні балони – даний балон встановлюється замість запасного колеса – в нішу запаски легкового автомобіля, або на місце кріплення запасного колеса на позашляховиках. Встановлюючи такий балон ви повністю збережіть місце в багажнику. Запаску доведеться залишити в гаражі і придбати ремкомплект колеса на всякий випадок!

Повна відсутність детонації; відсутність сажі, нагару; газ надходить в циліндри тільки в паровій фазі, що виключає змивання масляної плівки зі стінок циліндра.

Недоліки ГБО на пропані

Невелика втрата простору в багажнику автомобіля, легко вирішується установкою тороїдального балона (під запаску, таблетку)

Ціна установки ГБО на пропані

Ціни на установку ГБО пропан починаються від 12000 грн. Для розуміння: ціна залежить від кількості циліндрів в двигуні вашого авто. Повний прайс по установці ГБО на сторінці з цінами.

Ціна установки вказана з урахуванням будь-якого балона на Ваш вибір: тороидальний балон (під запаску) від 36 до 60л або циліндричний до 65л (з циліндричним дешевше на 400 грн)

Гарантія: 5 років без обмеження по пробігу

5/5 - (9 голосов)