Реєстрація ГБО в ДАІ

Реєстрація ГБО з нашою допомогою пройде ДУЖЕ швидко. Ми можемо зробити всю цю процедуру за вас повністю. Приїжджайте, вам сподобається.

Новини 2019: Після літньої зміни техрегламенту – реєстрація ГБО в ДАІ (технагляд) знову працює. При цьому стало навіть трохи швидше, буквально через три дні вже можна ставити газ і їздити на автомобілі.

Тепер докладно що це і навіщо це потрібно. У 2016 році посилилися правила реєстрації ГБО в ДАІ. Формально це прив’язане до вступу в Митний Союз, однак, в країнах партнерах таких жорстких вимог, що змушують водіїв втрачати час і гроші немає. До літа 2016 роки ви могли взагалі не реєструвати ГБО в ДАІ, зараз же інспектори можуть поцікавитися наявністю відмітки про дооборудованні автомобіля в свідоцтві про реєстрацію.

ГБО не зареєстровано, що робити?

На поточний момент пройти процедуру реєстрації ми б рекомендували власникам Газелей і іншого подібного комерційного транспорту, у них балони розташовані зовні – це ніяк не сховаєш. Власникам звичайних легкових автомобілів варто пам’ятати, що прохання інспектора “відкрити багажник” без складення протоколу огляду в присутності понятих є тільки проханням і нічим більше – ввічливо йому відмовте. Мало у кого буде бажання затівати всю цю паперову процедуру, заради того щоб пошукати у вас в багажнику газовий балон (а не факт, що він у вас взагалі є) і таки виписати штраф на 250 гривень.

Ставимо ГБО – з реєстрацією або без?

Чи можна пройти процедуру установки ГБО як раніше, одним днем ​​за лічені години або треба обов’язково їздити в ДАІ і пройти весь алгоритм, описаний нижче? Як вже сказали – власникам Газелей все ж рекомендуємо пройти реєстрацію – іншим зараз важко відповісти на це питання: як часто буває в нашій країні, спочатку вводять якісь нормативи і правила, потім дивляться що ж вийшло. Вже зараз можна сказати, що правила реєстрації змінюються: спочатку хотіли заборонити тороїдальні балони, більш того (!) Заборона якусь кількість місяців діяв, але зараз вони вже вирішені. Швидше за все правила реєстрації ГБО найближчим часом змінять в бік спрощення і здешевлення. Можете поставити зараз, а реєструвати через рік. Ну або якщо у вас є вільний час, можете зайнятися реєстрацією паралельно установці газового обладнання, це не так складно, ми допоможемо розібратися у всьому цьому і зробимо всі необхідні папери, але ось в ГИБДД пару раз заїхати доведеться вам:

Що нового в реєстрації ГБО 2020

З 2018 правила реєстрації практично не змінилися, проте на практиці процедура налагодити як з боку сервісів-установників, так і з боку ДАІ. У Львові все це стало працювати реально швидко.