Обслуговування та ремонт ГБО

Ремонт газового обладнання у Львові за вигідною ціною від 300 грн. Заощаджуємо ваш час і гроші. Безкоштовна консультація по телефону.

Діагностика газового обладнання автомобіля

Багато автолюбителів встановлюють на транспортному засобі газове обладнання. Це викликано тим, що використання газу для авто виходить набагато дешевше ніж бензину або дизельного палива (вступаючи в реакцію з атмосферним повітрям через високий октанового коефіцієнта, великий тепловіддачі, газ згорає повільніше звичних горючих рідин). Для налагодженої роботи газової техніки необхідно її встановити, а також отримати офіційне державне дозвіл на її використання.

Діагностика газобалонного обладнання автомобілів – досить важлива процедура. Завдяки проведеним заходам знижується рівень шкідливих вихлопів в атмосферу, скорочуються фінансові витрати на купівлю ПММ, збільшується термін служби двигуна внутрішнього згоряння. У деяких випадках установка ГБО призводить до прогару випускних клапанів. Однак це відбувається при неписьменної установці системи.

Основними чинниками, що говорять на користь діагностики газового пристрою, є:

 • підтримання справної роботи автомобіля;
 • дотримання умов безпеки для водія і пасажирів.

Перевірку газобалонної техніки рекомендується проводити щорічно в сервісних центрах обслуговування транспортних засобів.

Проведення діагностики

Технічні заходи включають в себе перевірку всіх систем газового постачання автомобіля. Для цього проводяться різноманітні комп’ютерні тестування, в процесі огляду перевіряється герметичність пристрою. Для цього в робочі відсіки закачується повітря під тиском 1,6 МПа.

Крім цього контроль проходять наступні елементи:

 • кріпильні механізми;
 • форсунки, форсунки;
 • дроти електроживлення;
 • вузли знаходяться;
 • бензинові коректори.

При виявленні будь-яких неполадок, здійснюється регулювання і ремонт обладнання. Для отримання дозволу на використання газобалонного комплекту проводиться повний демонтаж арматури, огляд деталей на наявність дефектів, випробування гідравліки і пневматики, сушка і т.д.

Регулювання

Після установки ГБО на транспортний засіб, перевірки вузлів, виключення витоку палива, інших необхідних видів діагностики, проводиться регулювання технічних пристроїв, що передбачає проходження наступних етапів:

 • перевірка чутливості редуктора;
 • регулювання дозатора скрапленого вуглеводневого газу;
 • настройка оборотів холостого ходу при роботі на газі;
 • автоматизація або регулювання кнопки перемикання переходу на інший вид пального.

Також перевіряється рівень охолоджувальної рідини, надійність кріпильних механізмів, робота двигуна на бензині, продувається або проводиться заміна повітряного фільтра, усувається можливий витік газу, виключається ризик виникнення коротких замикань, фіксується балон з пропано-бутанової сумішшю.

Ремонт і обслуговування ГБО

Робота багатофункціональних систем газообладнання може давати збій незалежно від надійності виробника і якості установки сервісним центром. Для усунення поломок автовласники зазвичай звертаються в майстерню, яка встановлювала ГБО.

Компанія «GBO LVIV» спеціалізується на установці в автомобіль газових балонів і їх комплектуючих. Звернувшись до нас, можете бути впевнені в грамотному підході до підключення, регулюванню і подальшого технічного обслуговування вашого автомобіля. Нашими фахівцями проводиться діагностика легкових і вантажних транспортних засобів незалежно від сервісного центру, який встановлює газову комплектацію.

5/5 - (10 голосов)